Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO programie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-11-16 11:28:07
branżowy program promocji, sprzęt medyczny, polskie marki produktowe, bpp, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości, parp, stoiska informacyjno-promocyjne, targi polska, niemcy, usa, zjednoczone emiraty arabskie, zea, turcja

Realizacja programu promocji branży sprzętu medycznego w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Od 2020 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest operatorem Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego. Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję polskiej branży sprzętu medycznego za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych zagranicznych imprezach targowych.

 

Do końca 2022 r. zorganizujemy 8 stoisk w Europie, Azji i w Ameryce Północnej. Pełna lista targów, na których promowany będzie polski sektor sprzętu medycznego, znajduje się w Kalendarzu wydarzeń.

 

Na organizowanych przez nas stoiskach polskie firmy mają możliwość bezpłatnej prezentacji oferty, wyświetlania filmów reklamowych oraz organizacji spotkań z kontrahentami. Ponadto, obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm będących wystawcami na danych targach.

 

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z promocji w ramach Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego zapraszamy do kontaktu pod adresem: bpp_med@parp.gov.pl

 

Dofinansowanie

 

Polskie MŚP z branży sprzętu medycznego mogą ubiegać się o dofinansowanie części kosztów związanych z udziałem w Branżowym Programie Promocji w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” POIR.

W przypadku pytań o szczegóły związane z dofinansowaniem w ramach poddziałania 3.3.3 POIR zachęcamy do kontaktu z Informatorium PARP.

 

 

Projekt „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, jest dofinansowany z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest promocja polskiej branży sprzętu medycznego na rynkach międzynarodowych. Dofinansowanie projektu z UE: 3 639 344,00 zł

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Vascular illuminator BOB R-OM 150x2 LED OZ F

Medical illuminator - stationary version. Indispensable for sclerotherapy treatment. Features: ...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Vascular illuminator BOB-OM OZ LED

Portable vascular illuminator. Indispensable for sclerotherapy treatment. Features: - battery p...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Video rectoscope-anoscope BOB R-OM 150x2 LED

Medical device dedicated to carry our video-guided sclerotherapy of piles. The comfort of using B...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert