Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSukces podczas targów medycznych w Indiach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-26 12:21:00
targi, mumbaj, indie, medical fair india, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, spotkania b2b, materiały informacyjne, filmy promocyjne, bpp, 2018

Polska Agencja Inwestycji i Handlu była obecna na targach Medical Fair India mających miejsce w Mumbaju w dniach 16-18 marca 2018 r. Podczas wydarzenia doszło do zainaugurowania partnerstwa jednej z polskich firm z indyjskim kontrahentem.

Polskie stoisko narodowe

 

Firma Infoscan z Warszawy, produkująca innowacyjny sprzęt do diagnostyki Zaburzeń Oddychania Podczas Snu, podpisała list intencyjny z indyjskim partnerem. Wydarzenie uświetniła obecność Konsula RP w Mumbaju - Pana Leszka Brendy.

 

Konsul Brenda po podpisaniu listu intencyjnego

 

Medical Fair India to wiodące targi medyczne na subkontynencie indyjskim. Tegoroczna 24. edycja cieszyła się niesłabnącą popularnością w branży urządzeń medycznych - potwierdziła to imponująca liczba ponad 550 zarejestrowanych wystawców z ponad 20 krajów.

 

Medical Fair India

 

PAIH była gospodarzem stoiska narodowego, na którym prezentowane były osiągnięcia polskiego sektora sprzętu medycznego a także potencjał do rozwijania współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Działanie to stanowi część realizacji programu "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand" wdrażanej przez Agencję w latach 2018-19.

 

Zobacz podsumowanie Medical Fair India 2018