Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na China International Medical Equipment Fair 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-29 11:10:59
targi, szanghaj, chiny, china international medical equipment fair, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, spotkania b2b, materiały informacyjne, filmy promocyjne, bpp, 2018

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki" poddziałanie 3.3.2 PO IR będzie promowała polską branżę sprzętu medycznego podczas targów China International Medical Equipment Fair 2018 (National Exhibition and Convention Center, Szanghaj, Chiny; 11-14 kwietnia 2018).

Targi CMEF odbywają się dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Po ponad 39 latach nieustannych innowacji i samodoskonalenia, stały się jednym z największych wydarzeń promujących branżę sprzętu medycznego, powiązanych produktów i usług w regionie Azji i Pacyfiku. Będzie tam również polskie stoisko narodowe (hala 5.1, stoisko nr 5.1E02).

 

 

Konferencja prasowa na polskim stoisku narodowym zaplanowana jest na środę, 11 kwietnia br. o godz. 13:30. Przedstawiciel Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu sprzętu medycznego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu medycznego i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów sprzętu medycznego, powiązanych produktów i usług.

 

Przedsiębiorców polskich, którzy odwiedzą targi, ale nie są na nich wystawcami, zapraszamy do kontaktu z PAIH i wykorzystania potencjału naszego stoiska.

 

Rynek urządzeń medycznych w Polsce osiągnął wartość ponad 2,9 mld USD. W 2016 r. wartość eksportu sprzętu medycznego, która w ciągu ostatnich 6 lat wzrosła prawie trzykrotnie, wyniosła ponad 1,3 mld USD. Polska jest znana jako konkurencyjny producent instrumentów i urządzeń stosowanych w medycynie, chirurgii, stomatologii i weterynarii.

 

Polskie firmy eksportują sprzęt medyczny głównie do Niemiec. Eksport z Polski do Niemiec w 2016 roku wyniósł 915 milionów USD. Jeśli chodzi o eksport poza Niemcy, najważniejszymi rynkami dla Polski są: USA (306 mln USD), Wielka Brytania (234 mln USD), Francja (196 mln USD) i Włochy (151,4 mln USD). Polska gałąź producentów sprzętu medycznego ma się dobrze. Przychody grupy 150 spółek, które regularnie publikują wyniki z 2011 r. - wzrosły o 21,3% w ciągu ostatnich pięciu lat. Rok 2015 był dla nich najlepszy, gdy roczna stopa wzrostu wyniosła 8,7 proc.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert