Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSprzęt medyczny: Newsletter nr 2 (IV-VI 2018)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-29 14:05:51
newsletter, bpp, sprzęt medyczny, paih, polska agencja inwestycji i handlu, branżowe programy promocji

Zapraszamy do zapoznania się z drugim wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży sprzętu medycznego.

  • Branżowy Program Promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje branżowy program promocji sprzętu medycznego, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży sprzętu medycznego, jako całości sektora.

W ramach realizacji programu do końca 2019 roku Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 14 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 10 krajach.

Na zorganizowanych stoiskach polskie firmy będą miały możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udzielać będzie zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach.

Realizacja programu promocji odbywa się w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Wszystkie działania Agencji dla przedsiębiorców są bezpłatne.

Więcej szczegółów o programie dostępne jest pod adresem: polish-medical.com