Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie Stoisko Narodowe na ARAB HEALTH 2019 (Z1.B30) - na największych targach branży sprzętu medycznego na świecie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-12-18 16:09:43
targi, dubaj, zea, zjednoczone emiraty arabskie, arab health, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe paih dubaju, zbh dubaj, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, spotkania b2b, materiały informacyjne, filmy promocyjne, briefing prasowy, polmed, bpp, 2019

W dniach 28-31 stycznia 2019 r. odbędą się międzynarodowe targi sprzętu medycznego ARAB HEALTH 2019. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy sektora sprzętu medycznego do korzystania z Polskiego Stoiska Narodowego (Z1.B30) organizowanego w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Sprzętu Medycznego!

Po raz kolejny Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z PAIH stwarza małym i średnim firmom branży sprzętu medycznego szansę na prezentację i promocję zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak również pośród wszystkich odwiedzających z całego świata.

 

 

ARAB HEALTH 2019:

  • 39 pawilonów narodowych, ponad 4 150 wystawców z 66 państw.
  • 11 konferencji naukowych, 5 800 zaproszonych delegatów.
  • Ponad 84 000 oczekiwanych gości z całego świata.

 

  • Czym jest Polskie Stoisko Narodowe?

Polskie Stoisko Narodowe to przestrzeń networkingowa - ale nie wystawiennicza - stworzona z myślą o polskich wystawcach oraz przedsiębiorcach, którzy nie mają na targach własnych stoisk, ale potrzebują miejsca, w którym mogą spotkać się z kontrahentami lub potencjalnymi partnerami biznesowymi na targach Arab Health 2019. Dodatkowo bezpłatnie można prezentować własne materiały reklamowe - ulotki, katalogi, filmy reklamowe etc.

 

  • Czy pomagamy w spedycji materiałów reklamowych?

Tak, jak najbardziej. Wszystkie firmy zainteresowane przekazaniem materiałów promocyjno - reklamowych (max. 2 kg / 1 firmę ) prosimy ich nadsyłanie w terminie do - 3 stycznia 2019 r. na adres:

ul. Fordońska 246

85-776 Bydgoszcz

z dopiskiem PAIH - ARAB HEALTH 2019

 

Materiały multimedialne - filmy z przeznaczeniem do emisji na Stoisku Narodowym przesyłamy na poniższy adres: medical@world-expo.com.pl.

 

  • Czy korzystanie ze Stoiska Narodowego jest odpłatne?

Nie, każda polska firma z branży sprzętu medycznego ma możliwość nieodpłatnego wykorzystania przestrzeni dla odbywania spotkań i rozmów biznesowych. Dodatkowo zapewniamy serwis kawę, herbatę, ciasteczka, polskie krówki .. wszystko pod Marką Polskiej Gospodarki.

 

  • Co trzeba zrobić aby skorzystać z Polskiego Stoiska Narodowego?

Wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres: medical@paih.gov.pl.

 

  • Co polecamy wszystkim firmom zainteresowanym rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz państwami regionu przed wizytą na targach Arab Health?

Aby zmaksymalizować korzyści wypływające z wizyty na targach, szczególnie w sytuacji gdy nie posiadamy jeszcze własnego stoiska zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertami z Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Dubaju. Rzeczowo, uprzejmie, bez barier - po polsku, angielsku lub arabsku.

 

  • Pytania, wątpliwości, niejasności?

Prosimy o kontakt: medical@paih.gov.pl.

 

Do zobaczenia na Polskim Stoisku Narodowym na targach Arab Health 2019 w Dubaju!

Stoisko numer: Z1.B30


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert