Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSkorzystaj z potencjału Polskiego Stoiska Narodowego na targach CMEF Spring CHINA w Szanghaju!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-29 17:27:35
targi, szanghaj, chiny, cmef spring china, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe paih w szanghaju, zbh szanghaj, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, spotkania b2b, materiały informacyjne, filmy promocyjne, briefing prasowy, polmed, bpp, 2019

W dniach 14-17 maja 2019 r. w Szanghaju odbędą się targi sprzętu medycznego CMEF Spring China. Polska Agencja Inwestycji i Handlu promować będzie polską branżę sprzętu medycznego.

Targi CMEF odbywają się dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Po ponad 39 latach nieustannych innowacji i samodoskonalenia, stały się jednym z największych wydarzeń promujących branżę sprzętu medycznego, powiązanych produktów i usług w regionie Azji i Pacyfiku. Będzie tam również Polskie Stoisko Narodowe.

 

Zapraszamy do kontaktu z PAIH wszystkich polskich przedsiębiorców, którzy odwiedzą targi, ale nie są na nich wystawcami.

 

  • Jak wykorzystać potencjał Polskiego Stoiska Narodowego?

Polskie Stoisko Narodowe to przestrzeń networkingowa - ale nie wystawiennicza - stworzona z myślą o polskich wystawcach oraz przedsiębiorcach, którzy nie mają na targach własnych stoisk, ale potrzebują miejsca, w którym mogą spotkać się z kontrahentami lub potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dodatkowo bezpłatnie można prezentować własne materiały reklamowe - ulotki, katalogi, filmy reklamowe etc.

 

  • Czy korzystanie ze Stoiska Narodowego jest odpłatne?

Nie, każda polska firma z branży sprzętu medycznego ma możliwość nieodpłatnego wykorzystania przestrzeni dla odbywania spotkań i rozmów biznesowych. Dodatkowo zapewniamy serwis kawę, herbatę, ciasteczka, polskie krówki …wszystko pod Marką Polskiej Gospodarki.

 

  • Co trzeba zrobić aby skorzystać z Polskiego Stoiska Narodowego?

Skontaktuj się z nami!

 

  • Pytania, wątpliwości?

Czekamy na Wasze maile: medical@paih.gov.pl

 

Do zobaczenia na Polskim Stoisku Narodowym na targach CMEF Spring CHINA w Szanghaju!

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert