Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi MEDICA 2019: Ponad 5500 wystawców z całego świata w tym ponad 100 z Polski

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-12-10 09:32:32
targi, dusseldorf, niemcy, medica, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, spotkania b2b, materiały informacyjne, filmy promocyjne, briefing prasowy, polmed, zbh frankfurt, bpp, 2019

Nowy rekord zwieńcza Branżowy Program BRAND branży Sprzętu Medycznego! Serdecznie dziękujemy za tak liczną reprezentację na targach MEDICA 2019 - największych targach branży medycznej w Europie. Jesteśmy zaszczyceni, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu miała przyjemność po raz ostatni w ramach Branżowego Programu Promocji BRANŻY SPRZĘTU MEDYCZNEGO BRAND wspierać polskie firmy medyczne na Polskim Stoisku Narodowym.

Medica

Mamy nadzieję, że nawiązane podczas targów relacje i liczne rozmowy na Stoisku Narodowym zaowocują wieloma kontraktami i owocną współpracą z kontrahentami zagranicznymi.

 

Medica

 

Trzymamy kciuki za Państwa dalsze sukcesy i pozostajemy do dyspozycji w ramach Centrum Ekspertów Branżowych PAIH S.A. Serdecznie zapraszamy do dalszego kontaktu!

 

Medica

 

Szczególne podziękowania z naszej strony płyną w kierunku firm World Trade Expo International oraz AGERON Polska za bezbłędną jakość realizacji zabudowy stoisk i obsługi targowej. Zawsze na czas - zawsze zgodnie z planem!

 

Medica

 

Gorąco dziękujemy za nieocenione wsparcie merytoryczne Pani Katarzynie Radziejewskiej z Ogólnopolskiej Izbie Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

 

Medica

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie kolegom z Zagranicznego Biura Handlowego PAIH we Frankfurcie - Panu Łukaszowi Chrabańskiemu, Pani Annie Polańskiej oraz Pani Aleksandrze Mackiewicz. Doceniamy, polecamy i oczywiście prosimy o więcej!