Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPlatforma współpracy BioWin Cooperation Platform COVID-19

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sylwia Banaszkiewicz | 2020-04-09 20:34:45
biowin, cooperation platform, covid-19

Zapraszamy do skorzystania z interaktywnej platformy BioWin Cooperation Platform COVID-19, która została utworzona z inicjatywy Klastra BioWin z Walonii w Belgii.

Z platformy, podobnie jak z narzędzia „Care & Industry together against CORONA”, o którym pisaliśmy wcześniej, mogą korzystać firmy, organizacje, ośrodki badawczo-rozwojowe, szpitale czy uniwersytety zainteresowane przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 oraz walką z jego skutkami.

Narzędzie to przeznaczone jest zarówno dla podmiotów poszukujących rozwiązań w danym obszarze, jak i tych, które mają gotowe rozwiązania bądź propozycje współpracy.

Główne cele:

  • Umożliwienie firmom i organizacjom nawiązania współpracy poprzez udział w wirtualnych spotkaniach,
  • Prezentacja ofert, pomysłów, poszukiwanych rozwiązań,
  • Wymiana wiedzy, doświadczeń.

Obszary tematyczne:

  • Diagnostyka,
  • Respiratory,
  • Nowe źródła finansowania,
  • Wodno-alkoholowe żele do dezynfekcji,
  • Produkcja, dostawa i recycling produktów ochronnych
  • Inne

Jak to działa?

Podmioty zainteresowane rejestracją wypełniają formularz zgłoszeniowy dostępny online na stronie internetowej platformy. Każdy użytkownik wybiera obszar(y), w których poszukuje lub oferuje konkretne rozwiązania, lub chciałby nawiązać współpracę z innymi użytkownikami,
Profile wszystkich użytkowników dostępne są na stronie internetowej platformy, a ich lista nie jest ostateczna - nowe zgłoszenia mogą pojawiać się przez cały okres działania platformy.
Każdy użytkownik tworzy swój indywidualny harmonogram e-spotkań poprzez wysyłanie zaproszeń do wybranych użytkowników platformy i/lub akceptowanie zaproszeń otrzymanych. Uczestnicy wybierają w kalendarzu termin i planowaną godzinę wirtualnego spotkania.
Korzystanie z platformy jest nieodpłatne.
Platforma jest dostępna do 30 czerwca 2020 r.

Więcej informacji udziela Agnieszka Promianowska: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

ActCAD 2021 BIM

ActCAD BIM to najlepiej wyposażony produkt, posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz p...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2020-11-08 Dodał: Mariusz Ostrowski Maszyny dla przemysłu papierniczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla metalurgii Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert