Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPRODROBOT - robot rehabilitacyjny dla dzieci - przykład sukcesu eksportowego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-06-10 13:15:48
prodrobot, go to brand, poir 3.3.3, branżowy program promocji

PRODROBOT to robot rehabilitacyjny kończyn dolnych dla dzieci, unikalny w skali światowej ze względu na swoje możliwości terapeutyczne. Promocja urządzenia na rynkach zagranicznych została dofinansowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Działania promocyjne firmy PRODromus sp. z o.o. dotyczyły robota rehabilitacyjnego kończyn dolnych dla dzieci o nazwie PRODROBOT. Ze względu na swoje możliwości terapeutyczne urządzenie to jest unikalne w skali światowej. Daje ono możliwość treningu każdej kończyny, każdego stawu osobno lub obu kończyn jednocześnie, zgodnie z zapisanym w urządzaniu wzorcem chodu. Robot jest więc w stanie zautomatyzować trening i rehabilitację dzieci cierpiących na choroby upośledzające chód, takich które wymagają nauki chodu lub prowadzona jest wobec nich rehabilitacja pourazowa. Urządzenie posiada także asystenta siadu i może być wykorzystywane do pionizacji pacjentów. Małe rozmiary i niska cena w stosunku do rozwiązań obecnych na rynku globalnym uczyniły PRODROBOTA produktem o zasięgu światowym.

Projekt, który uzyskał wsparcie PARP, realizowano w zakresie promocji na rynkach USA, Niemiec, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji, Brazylii, Kazachstanu i Korei Południowej.

Osiągnięto status firmy obecnej na globalnym rynku zaawansowanych technologicznie urządzeń rehabilitacyjnych i takich, które pomogą niepełnosprawnym dzieciom w ich codziennym życiu.

Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go To Brand”.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Klasyfikacja clean room

Podejmiemy współpracę z osobą gotową w przygotowaniu przewodnika (whitepaper) na temat metodyki k...
Polska - POZNAŃ 2020-08-10 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Kosmetyki Zobacz ofertę

Mobile set for express antivirus disinfection with UVC light

Mobile set of lamps for express disinfection UVMB150UVC4X40W
Polska - Świeszyno 2020-07-27 Dodał: Użytkownik Zdrowie i medycyna, Pozostały sprzęt elektryczny, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Aspiratory elektryczne Helpmedi

Helpmedi została założona, by przy użyciu naszych profesjonalnych produktów medycznych ulżyć dzie...
Polska - MODLNICZKA 2020-05-28 Dodał: Joanna Więcławska Zdrowie i medycyna, Handel, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Przemysł farmaceutyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert