Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBioMaxima - promocja na rynkach zagranicznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-06-10 14:36:29
biomaxima, poir, go to brand

BioMaxima jest notowanym na NewConnect polskim producentem podłoży mikrobiologicznych, szerokiej gamy odczynników oraz sprzętu do diagnostyki invitro, jak również dystrybutorem produktów uznanych światowych firm diagnostycznych. Firma otrzymała dofinansowanie na realizację działań promocyjnych na rynkach zagranicznych.

Dofinansowanie zostało przyznane w ramach poddziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go To Brand”, wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Przedmiotem projektu, który otrzymał dofinansowanie, była realizacja promocji produktów BioMaxima, mających szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych.

Firma wzięła udział w branżowych targach wystawienniczych w Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Brazylii i RPA. Podczas targów zaprezentowano cały przekrój oferty Wnioskodawcy - wyroby z branży medycznej z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej, określane w terminologii międzynarodowej jako wyroby z grupy IVD (in vitro diagnostic).

Dzięki realizacji projektu spółka odnotowała wzrost rozpoznawalności marki przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych i dochodów ze sprzedaży produktów na eksport, jak również zawarcie zagranicznych kontraktów handlowych.

Działania zrealizowane przy wsparciu dotacji PARP miały istotny wpływ na bilans Spółki. Był to także najbardziej intensywny rok w historii firmy, w którym realizowała ona bardzo wiele projektów inwestycyjnych i wdrażała wiele zmian.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Budowa linii produkcyjnych i pomiary odbiorowe

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami branży instalacyjnej i maszynowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przemysł drzewny i papierniczy Zobacz ofertę

Klasyfikacja clean room

Podejmiemy współpracę z osobą gotową w przygotowaniu przewodnika (whitepaper) na temat metodyki k...
Polska - POZNAŃ 2020-08-10 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert