Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInfimed - zagraniczna promocja wyrobów medycznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-06-24 15:21:36
infimed, poir, go to brand

Infimed to polski producent specjalistycznego sprzętu medycznego do sal operacyjnych, jak lampy, stoły i zabudowa panelowa. Firma skorzystała z dofinansowania na rozszerzenie działań promocyjnych na rynkach zagranicznych.

Dofinansowanie zostało przyznane w ramach poddziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go To Brand”, wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

W ramach realizacji projektu firma wzięła udział w imprezach targowo-wystawienniczych oraz indywidualnych misjach gospodarczych, których zadaniem było promowanie oferowanych wyrobów medycznych.

W ramach projektu spółka uczestniczyła w targach w Niemczech, Wietnamie, Kazachstanie, Singapurze, Chinach oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wystawiając swoje wyroby medyczne na europejskich i światowych imprezach targowych, firma dzieliła się swoją wiedzą, ale przede wszystkim zbierała informacje zwrotne z rynku, które pozwoliły na modernizację produktów oraz wprowadzenie innowacji w procesach produkcji. Najważniejszym jednak zadaniem, popartym doświadczeniem zdobytym do tej pory, było zdobycie nowych rynków zbytu dla swoich wyrobów. Dofinansowanie w ramach projektu miało na celu przełamanie barier wejścia na rynki zagraniczne oraz ułatwienie dostępu do doradztwa na wysokim poziomie, w szczególności w zakresie nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami zagranicznymi.