Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNawiąż współpracę z firmami z Tajwanu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-07-17 17:01:47
tajwan, covid

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do odwiedzenia portalu stworzonego przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA). “Taiwan Anti-COVID-19 Pavilion” to miejsce oferujące wachlarz możliwości, w tym kształcenie na odległość, ofertę zaopatrzenia medycznego i kojarzenia partnerów biznesowych, wiedzę zgromadzoną przez ekspertów ds. zdrowia publicznego oraz metody zapobiegania epidemii na Tajwanie.

„Taiwan Anti-Covid-19 Pavilion” to kompleksowe źródło wiedzy na temat zapobiegania pandemii i odpowiedź na powszechne zapotrzebowanie na technologię i urządzenia medyczne. Pawilon ten to także pokaz możliwości tajwańskiej branży medycznej oraz umożliwienie odwiedzającym z całego świata, zarówno pracownikom medycznym, kupcom i szerokiej publiczności wyszukania najlepszych rozwiązań, dopasowanych do ich zapotrzebowania.

Stworzona przez TAITRA platforma: “Taiwan Anti-COVID-19 Pavilion”.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Tworzenie drogerii internetowych

Specjalizujemy się z tworzeniu drogerii internetowych, przykład ostatniej drogerii: Drogeria Natur
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Fotografia, Media i reklama, Przemysł farmaceutyczny Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert