Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania online dla branży fotoniki

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-09-08 16:15:28
fotonika, optyka, b2b, een, współpraca

Zapraszamy do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej adresowanej do firm specjalizujących się w dziedzinie fotoniki, w szczególności do przedsiębiorstw z sektora optyki, elektroniki i informatyki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-8 października 2020 r.

Na czym polega wirtualna giełda kooperacyjna?

Wirtualna giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań online między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Spotkania odbywają się w formie telekonferencji za pośrednictwem systemu w którym uczestnicy dokonują rejestracji na wydarzenie.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy, do 4 października, dokonują rejestracji na wydarzenie wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Im wcześniej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ofertą Waszej firmy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Szczegółowe opisanie profilu działalności jest niezwykle istotne nie tylko dlatego, że zależy od tego zatwierdzenie profilu rejestracyjnego przez organizatora wydarzenia, ale przede wszystkim zwiększa szansę na umówienie ciekawych spotkań b2b z innymi uczestnikami.
  • Istnieje również możliwość zgłoszenia swojego udziału w wydarzeniach towarzyszących giełdzie, tj. serii wideokonferencji i webinariów branżowych poświęconych tematyce fotoniki.
  • Po zatwierdzeniu profilu przez organizatora, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 5-8 października 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której przebiega rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil rejestracyjny na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Sławomir Biedermann z ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsięiorczości: slawomir_biedermann@parp.gov.pl.


 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

ActCAD 2021 BIM

ActCAD BIM to najlepiej wyposażony produkt, posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz p...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2020-11-08 Dodał: Mariusz Ostrowski Maszyny dla przemysłu papierniczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla metalurgii Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert