Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonkurs dla innowacyjnych firm. Poszukiwane m. in. rozwiązania z dziedziny telemedycyny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-10-15 12:14:30
itu, onz, itu digital world, telemedycyna

Do 16 października 2020 r. możecie aplikować do konkursu ITU Digital World 2020 SME Virtual Awards. Zakwalifikowani uczestnicy wezmą udział w warsztatach przygotowujących m. in. do sesji pitchingowej.

banner wydarzenia o treści: ITU Digital World 2020 SME Virtual Awards. The platform is virtual. The recognition is real. Applications now open

 

ITU to Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny - agenda ONZ, której celem jest standaryzowanie i regulowanie rynku telekomunikacyjnego i radiokomunikacyjnego.

Instytucja organizuje m. in. ITU Digital World - wydarzenie obejmujące kongres i targi poświęcone nowoczesnym technologiom. Najbliższa stacjonarna edycja z uwagi na pandemię została przełożona na 4. kwartał 2021 r., a odbędzie się w Wietnamie. Jednak jeszcze w tym roku możecie wziąć udział w wirtualnym komponencie adresowanym do małych i średnich firm oferujących innowacyjne rozwiązania w takich dziedzinach, jak upowszechnienie dostępu do internetu, inteligentne miasto i dom, telemedycyna oraz technologie ułatwiające dostęp do usług finansowych.

Spośród firm, które zgłoszą się do 16 października 2020 r. poprzez wypełnienie formularza na stronie wydarzenia, organizatorzy wyłonią uczestników warsztatów online, tzw. masterclasses. Podczas tych warsztatów, które odbędą się w listopadzie 2020 r., uczestnicy przygotują się do sesji pitchingowych przed potencjalnymi inwestorami, a także zdobędą wiedzę z zakresu pozyskiwania finansowania i rozwoju firmy.

Wybrana z tego grona grupa weźmie udział w pitchingu online, a zwycięzcy zostaną m. in. zaproszeni do udziału w ITU Digital World 2021 w Wietnamie.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie ITU Digital World.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Budowa linii produkcyjnych i pomiary odbiorowe

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami branży instalacyjnej i maszynowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przemysł drzewny i papierniczy Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert