Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium “Smart Healthcare & Technology Innovation in Taiwan” - 3 listopada 2020 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-10-30 13:53:47
webinarium, tajwan, covid

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network przy PARP zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarium na temat rozwiązań w zakresie walki z COVID-19, które odbędzie się w 3 listopada 2020 r. w godzinach 9:00-10.30.

Problemy związane ze starzeniem się społeczeństwa i pandemią COVID-19 są wyzwaniami dla wielu krajów na całym świecie. Sytuacja ta zmusza do transformacji opieki zdrowotnej i wprowadzenia inteligentnych rozwiązań. W związku z tym wykorzystywanie nowych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, big data, VR, internet rzeczy, urządzenia ubieralne w celu poprawy usług związanych z opieką medyczną także w szpitalach, to obecnie główny trend w branży. Oczekuje się, że innowacje w medycynie precyzyjnej i profilaktyce poprawią jakość życia pacjentów.

Do udziału w webinarium zaproszono prelegentów z czołowego szpitala na Tajwanie i przedstawicieli firm z branży ICT, by podzielili się swoim doświadczeniem w skutecznym uchwyceniu ostatnich trendów na rynku.

Udział w webinarium jest bezpłatny! Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Szczegóły, w tym program i formularz rejestracyjny, znajdziecie na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy PARP.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert