Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium nt. zamówień NATO

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-01-05 16:52:05
nato, webinarium, zamówienia międzynarodowe, przetargi, parp

12 stycznia 2021 r. odbędzie się kolejne webinarium z cyklu pt.: „Zamówienia międzynarodowe – szansa na rozszerzenie działalności biznesowej polskich firm”. Rejestracja tylko do 8 stycznia!

Wydarzenie organizuje Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, UN Global Compact Network Poland oraz Polityką Insight.

Polscy przedsiębiorcy mogą być dostawcami towarów i wykonawcami usług dla struktur NATO w ramach przedsięwzięć związanych z rozbudową, modernizacją i remontami infrastruktury wojskowej Sojuszu.

Podczas webinarium dowiecie się, jakie jest zapotrzebowanie w ramach zamówień NATO oraz jak przygotować się do związanych z nimi procedur. 

Szczegółowy program i link do rejestracji

Uwaga, rejestracja jest możliwa tylko do 8 stycznia 2021 r., do godz. 12:00.

Planujesz wziąć udział w międzynarodowych zamówieniach publicznych? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od kilku lat wspiera polskie firmy w tym obszarze. Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu z ekspertami.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert