Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania z firmami tajwańskimi z branży medycznej - zgłoszenia do 15 stycznia

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-01-12 16:21:51
tajwan, branża medyczna, b2b, współpraca

W imieniu Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zapraszamy na pierwsze w tym roku wydarzenie Sourcing Taiwan Online 2021, dedykowane branży medycznej, w szczególności firmom zainteresowanym produktami pomocnymi w zwalczaniu pandemii COVID-19.

Tak jak w poprzednich spotkaniach biznesowych online organizowanych przez TAITRA, polscy przedsiębiorcy zgłaszają swoje zapotrzebowanie produktowe, na podstawie którego proponowani są potencjalni dostawcy z Tajwanu. Ostateczny grafik spotkań ustalany jest w porozumieniu między stroną polską a tajwańską.

Wśród firm zaproszonych do udziału w spotkaniach handlowych znajdą się dostawcy: urządzeń i sprzętu medycznego, testów na COVID-19, środków ochrony osobistej oraz maszyn do ich produkcji, a także produkcji materiałów oraz usług medycznych.

Spotkania B2B z producentami z Tajwanu w ramach wydarzenia Sourcing Taiwan odbędą się 2 lutego 2021 w formacie online. Udział w programie jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia.

Zachęcamy również do zapoznania się z potencjałem tajwańskiego przemysłu medycznego i ofertą środków ochrony osobistej na stronie TAIWAN Global Anti-COVID-19 Pavilion. Polecamy w szczególności zakładkę „Anti-Epidemic Products / Solutions Providers”, gdzie można znaleźć informacje o firmach oferujących produkty i środki medyczne. Strona ta jest w całości poświęcona informacjom związanym ze zwalczaniem pandemii COVID-19.

Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałem TAITRA w Polsce:

Taiwan Trade Center, Warsaw

e-mail: joanna@ttcw.it.pl

tel.: +48 22 398 20 65

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert