Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMed2Meet: kilkaset podmiotów z całego świata bierze udział w organizowanych przez PARP spotkaniach b2b dla branży medycznej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-04-27 09:04:59
med2meet, parp, b2b, współpraca, spotkania, enterprise europe network

Ruszyły spotkania b2b online dla branży medycznej podczas wirtualnej giełdy kooperacyjnej Med2Meet, organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Branżowego Programu Promocji sektora sprzętu medycznego.

W organizację wydarzenia włączyły się również ośrodki sieci Enterprise Europe Network (której PARP jest członkiem) z Polski i z całego świata, promując je wśród lokalnych firm.

– Do udziału w wydarzeniu zgłosili się uczestnicy z 46 państw – 105 z Polski i aż 188 z pozostałych krajów. Uczestnicy zaś do ostatniej chwili mogą wysyłać i akceptować zaproszenia do rozmów. W ciągu pierwszej godziny odbyły się już 32 spotkania – mówi Magdalena Zwolińska z Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości PARP.

Wirtualny charakter wydarzenia nie tylko pozwala wypełnić pustkę po stacjonarnych wydarzeniach branżowych, które nie mogą się odbywać ze względu na pandemię, ale też ułatwia dotarcie do partnerów biznesowych z odległych zakątków świata – w Med2Meet bierze udział ponad 50 uczestników z Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Ameryki Północnej.

Dla polskich przedsiębiorców z branży to niepowtarzalna okazja do nawiązania relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami. – Udział w spotkaniach b2b to możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz szansa na pozyskanie odbiorców usług i towarów z całego świata. W związku z obecną sytuacją na świecie, spotkania b2b online powinny być organizowane jak najczęściej, ponieważ są bezpieczne, a jednocześnie dają możliwość mniejszym firmom na zaprezentowanie swojej oferty. Największą korzyścią, jaką przedsiębiorcy mogą zyskać w spotkaniach międzynarodowych jest szansa nabycia doświadczenia, wiedzy oraz nowych możliwości biznesowych poprzez kontakt ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami – mówi Norbert Kurzaja z Fabryki Narzędzi Medycznych „Chirmed” w Rudnikach, będącej jedną z kilkuset podmiotów biorących udział w Med2Meet.

Branża producentów sprzętu medycznego jest jedną z polskich specjalnością eksportowych. Jej udział w eksporcie ogółem wynosi już ponad 1 %. W ciągu ostatnich pięciu lat wartość sprzedanego za granicę sprzętu medycznego wzrosła blisko dwu i pół krotnie – do 2,4 mld euro. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspiera promocję branży na zagranicznych rynkach w ramach Branżowego Programu Promocji, organizując w jej ramach m.in. stoiska narodowe na największych wydarzeniach targowo-konferencyjnych na świecie, a także (w czasach pandemii) wydarzenia b2b online o globalnym charakterze, jakim jest Med2Meet.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę
</h3>TBZ dentysta<br />Popiela 13<br />Toruń 87-100<br /><a href = 574 786 931
574 786 931
TBZ dentysta
tbzdentysta@gmail.com Renomowany gabinet sto">

TBZ dentysta
Popiela 13
Toruń 87-100
574 786 931...
TBZ dentysta Popiela 13 Toruń 87-100 574 786 931 TBZ dentysta tbzdentysta@gmail.com Spraw...
Polska - Toruń 2021-03-03 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

oferta TBZ dentysta

oferta TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert