Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania online z tajwańskimi firmami z branży sprzętu medycznego - rejestracja przedłużona do 27 sierpnia 2021 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-06-07 14:23:54
tajwan, b2b, spotkania, współpraca

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw (TAITRA) zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach biznesowych online z wystawcami targów branży medycznej i kosmetycznej MEDICAL Taiwan Hybrid. Tegoroczna edycja odbędzie się zarówno online (7-21 października), jak i stacjonarnie w Tajpej (14-16 października).

Strona targów MEDICAL Taiwan Hybrid

Wirtualne pawilony to ogromne udogodnienie dla firm z zagranicy, które nie chcą stracić okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także dla wystawców – dając im możliwość wypromowania produktów na skalę globalną.

Targi MEDICAL Taiwan Hybrid obejmują szeroki zakres produktów stosowanych w branży medycznej i pokrewnych – takich jak branża biotechnologiczna czy kosmetyczna. Wystawa podzielona została na kilka kluczowych kategorii: urządzenia i sprzęt medyczny, materiały medyczne, urządzenia wspomagające opiekę nad seniorami, smart medical i produkty zdrowotne, a także komponenty dla przemysłu medycznego.

Odwiedzając wirtualne targi będzie można skorzystać z kilku nowych funkcji, które ułatwią nawiązanie kontaktu z wystawcami, takich jak live chat z przedstawicielem firmy, czy możliwość przeglądania wirtualnego katalogu (video, zdjęcia, opisy). Nie zabraknie także ulubionej formy kontaktu osób poszukujących nowych dostawców – aranżowanych spotkań B2B online według zaplanowanego wcześniej grafiku. Dostępne będzie także nagranie ze spaceru po targach stacjonarnych – Live Online Exhibition Tour oraz prezentacja nowości, czyli Live Product Launch.

Tajwańscy dostawcy z branży medycznej oferują produkty z każdej kategorii, od podstawowych materiałów, aż po sprzęt najnowszej technologii. Tajwan zbudował solidne podstawy w przemyśle technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i słynie z innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Targi Medical Taiwan Hybrid to także doskonała platforma networkingowa dla startupów związanych z branżą medyczną.

Rejestracja na spotkania online otwarta jest do 27 sierpnia. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach online zapraszamy do kontaktu z biurem Taiwan Trade Center Warsaw: e-mail: joanna@ttcw.it.pl, tel.: 22 398 20 65.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert