Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRusza III edycja Akademii Menadżera Innowacji PARP

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-07-14 15:22:42
parp, akademia menadżera innowacji, ami

14 lipca rozpoczęła się III edycja programu doradczo-szkoleniowego dla firm organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Nauka nowoczesnego zarządzania oraz wdrażania innowacji, a co za tym idzie – zwiększenie konkurencyjności na rynku. O tym będą uczyć się uczestnicy obecnej edycji Akademii Menadżera Innowacji. W sześciomiesięcznym programie, dofinansowanym z Funduszy Europejskich z Programu Wiedza Edukacja Rozwój, wezmą udział menadżerowie z ok. 40 firm.

Akademia Menadżera Innowacji skierowana jest do przedsiębiorstw bez względu na wielkość i branżę. Projekt to szansa dla kadry zarządzającej, a w przypadku małych przedsiębiorstw także właścicieli firm, na podniesienie swoich kwalifikacji w zakresie sprawnego wdrażania innowacyjnych procesów, produktów i usług wewnątrz organizacji. Program Akademii to połączenie szkoleń i doradztwa z zakresu kultury innowacyjności, strategii, struktury organizacyjnej, oceny potencjału i zasobów oraz zrozumienia procesów w firmie.

Sześciomiesięczny cykl zjazdów obejmuje części: szkoleniową i praktyczną. Pierwsza to wykłady i warsztaty dla menadżerów i przedstawicieli firm, które odbywają się w ramach dwudniowych spotkań. Część druga – doradcza – odbywa się pomiędzy zjazdami i polega na współpracy pracowników biorących udział w szkoleniu z przydzielonym im doradcą. 

Celem modelu szkoleniowego jest promowanie kultury organizacyjnej sprzyjającej innowacjom w firmie, zbudowanie społeczności menadżerów innowacji i przygotowanie jej do tworzenia środowiska pracy stymulującego innowacje. Każdy uczestnik programu zyskuje dostęp do materiałów merytorycznych wykorzystywanych podczas zajęć. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy stają się członkami Klubu Alumnów AMI, dzięki czemu mogą utrzymywać i rozwijać kontakty ważne dla rozwoju firmy.

Więcej informacji na temat tej edycji programu znajdziecie na stronie PARP.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Dentysta Olsztyn - Gabinet Stomalogiczny Eurodental

Gabinet Stomatologiczny Eurodental powstał w 1994 roku. To nowoczesne miejsce leczenia stomatolo...
Polska - OLSZTYN 2021-06-02 Dodał: Ryszard Miśkow Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę
</h3>TBZ dentysta<br />Popiela 13<br />Toruń 87-100<br /><a href = 574 786 931
574 786 931
TBZ dentysta
tbzdentysta@gmail.com Renomowany gabinet sto">

TBZ dentysta
Popiela 13
Toruń 87-100
574 786 931...
TBZ dentysta Popiela 13 Toruń 87-100 574 786 931 TBZ dentysta tbzdentysta@gmail.com Spraw...
Polska - Toruń 2021-03-03 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert