Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPoszukiwany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny do zastosowania domowego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-08-06 16:21:14
węgry, sprzęt rehabilitacyjny

Wiodący węgierski dystrybutor sprzętu medycznego z dwudziestoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w urządzeniach stosowanych przez pacjentów w domach, poszukuje nowych dostawców innowacyjnych rozwiązań, m. in. z zakresu ortopedii i rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami.

Firma współpracuje obecnie z ponad 180 dostawcami, oferując prawie 9000 produktów dostarczanych do przeszło 600 sklepów specjalistycznych i niemal 2000 aptek na terenie całego kraju.

Portfolio firmy obejmuje zarówno refundowane, jak i nierefundowane wyroby.

Treść zapytania po angielsku

 


 

Zapytanie pochodzi z bazy POD prowadzonej przez Enterprise Europe Network - sieć Komisji Europejskiej, do której należy m. in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami Enterprise Europe Network, których listę znajdziecie na stronie Sieci.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert