Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMedical Taiwan Hybrid - wirtualne targi i spotkania b2b,

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-08-13 13:32:43
tajwan, targi, giełda kooperacyjna, b2b

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw (TAITRA) zachęcamy ddo udziału w bezpłatnych spotkaniach biznesowych online z wystawcami targów MEDICAL Taiwan Hybrid. Tegoroczna edycja targów branży medycznej i kosmetycznej odbędzie się zarówno online (7-21 października), jak i stacjonarnie w Tajpej (14-16 października).

Wirtualne pawilony to udogodnienie dla odwiedzających z zagranicy, którzy nie chcą stracić okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także dla wystawców – dając im możliwość wypromowania produktów na skalę globalną.

Targi MEDICAL Taiwan Hybrid obejmują szeroki zakres produktów stosowanych w branży medycznej i pokrewnych – takich jak branża biotechnologiczna czy kosmetyczna. Wystawa podzielona została na kilka kluczowych kategorii:

  • urządzenia i sprzęt medyczny,
  • materiały medyczne,
  • urządzenia wspomagające opiekę nad seniorami,
  • smart medical,
  • produkty zdrowotne,
  • komponenty dla przemysłu medycznego.

Odwiedzając wirtualne targi będzie można skorzystać z kilku nowych funkcji, które ułatwią nawiązanie kontaktu z wystawcami takich jak live chat z przedstawicielem firmy, czy możliwość przeglądania wirtualnego katalogu (video, zdjęcia, opisy).

Aktualizowaną na bieżąco listę wystawców znajdziecie na stronie targów.

Nie zabraknie także ulubionej formy kontaktu osób poszukujących nowych dostawców – aranżowanych spotkań B2B online według zaplanowanego wcześniej grafiku. Dostępne będzie także nagranie ze spaceru po targach stacjonarnych – Live Online Exhibition Tour oraz prezentacja nowości, czyli Live Product Launch.

Tajwańscy dostawcy z branży medycznej oferują produkty z każdej kategorii, od podstawowych materiałów, aż po sprzęt najnowszej technologii. Tajwan zbudował solidne podstawy w przemyśle technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i słynie z innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Targi Medical Taiwan Hybrid to także doskonała platforma networkingowa dla startupów związanych z branżą medyczną.

Rejestracja na spotkania online otwarta jest do 27 sierpnia. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach online zapraszamy do kontaktu z biurem Taiwan Trade Center Warsaw: e-mail: joanna@ttcw.it.pl, tel.: 22 398 20 65.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert