Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy do udziału w hackathonie medycznym Hack4Med CRACoV!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Małgorzata Brodzicka | 2021-10-06 12:12:23
hackathon, covid, it, konkurs, kraków, medycyna

W dniach 16-17 października w Krakowie, ponad 100 programistów, specjalistów od UX, oraz data science pracować będzie nad innowacyjnymi rozwiązaniami, mogącymi mieć realny wpływ na codzienne funkcjonowanie służby zdrowia w dobie pandemii COVID-19. Bądź jednym z nich!

Hack4Med jest unikatowym wydarzeniem, które połączy świat medycyny oraz nowoczesnych technologii. Celem pierwszej edycji będzie stworzenie innowacyjnego narzędzia, które pozwoli na automatyzację predykcji ryzyka COVID. Będzie to tzw. „kalkulator ryzyka covidowego”, który ma stanowić realne wsparcie dla personelu medycznego. To pierwszy w Polsce hackathon, dzięki któremu uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do pracy z prawdziwymi (zanonimizowanymi) danymi pacjentów, a w swojej pracy będą wspierani przez ekspertów w dziedzinach medycyny i technologii. Rozwiązania zaprezentowane przez uczestników będą oceniane przez komitet Jury, a najciekawsze z nich zostaną nagrodzone.

 

Na uczestników rywalizacji czekają trzy zadania z łączną pulą nagród 100 tysięcy złotych. Wydarzenie jest bezpłatne, a proces rekrutacyjny otwarty dla wszystkich związanych z branżą IT. Do finału konkursu zakwalifikuje się 25 najlepszych zespołów - w sumie ponad 120 wysokiej klasy specjalistów od przetwarzaniach danych, IT, analityków oraz programistów.

 

Wśród jury i mentorów konkursu zasiadają specjaliści w dziedzinach programowania, data science i sztucznej inteligencji oraz przedstawiciele Szpitala Uniwersyteckiego z zakresu różnych specjalizacji medycznych, którzy na co dzień pracują z Pacjentami chorującymi na COVID-19.

 

„Hack4Med” jest organizowany przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie wraz z firmą Codete i odbędzie się w weekend 16 - 17 października 2021 r. w Krakowie, w Nowej Siedzibie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ulicy Jakubowskiego 2.

 

Wydarzenie objęli Patronatem Honorowym: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Jacek Popiel, Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie prof. dr hab. inż. Jerzy Lis oraz Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK.

 

Więcej informacji oraz link do rejestracji znajduje się tutaj.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert