Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOstatni dzień na targach Medica!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Małgorzata Brodzicka | 2021-11-18 12:26:57
medica, targi, niemcy

Dobiegają końca targi Medica 2021 - jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych związanych z branżą medyczną i med-tech.

W tym roku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz kolejny zorganizowała na tych targach stoisko narodowe, tym razem w ramach Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego.

Mieliśmy przyjemność promować ofertę blisko 80 polskich firm, z czego ponad 40 było obecnych na targach osobiście, nawiązując nowe kontakty biznesowe z partnerami z regionu.

 

Lista firm korzystających z możliwości promocji na polskim stoisku (PDF).

 

 

Wśród polskich firm, które gościły na naszym stoisku jest m.in. firma Formed, zajmująca się produkcją sprzętu szpitalnego i kompleksowym wyposażeniem szpitali.

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy skorzystać z polskiego stoiska i spotkać się z naszymi partnerami właśnie na targach Medica. Mamy nadzieję, że ta obecność tutaj pomoże nam zdobyć nowych klientów dzięki prezentacji naszych materiałów reklamowych i filmu promocyjnego - powiedziała Pani Magdalena Michalec reprezentująca Formed.

 

Ostatni dzień zapowiada się równie intensywnie, co trzy pozostałe. A już teraz zapraszamy do skorzystania z polskiego stoiska, które zorganizujemy na kolejnej edycji targów Medica, w dniach 14 – 17 listopada 2022 r.! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: bpp_med@parp.gov.pl.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kursy i szkolenia osteopatyczne

Organizujemy podyplomowe kursy i szkolenia osteopatyczne, które przeznaczone są tylko dla osteopa...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-05-24 Dodał: Michał Dziurdzik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "POMIESZCZENIA CZYSTE TYPU CLEANROOM"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży Cleanroom – ...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert