Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMedica 2021 – podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Małgorzata Brodzicka | 2021-11-24 11:49:34
medica, targi, niemcy, sprzęt medyczny

W dniach 15 - 18 listopada 2021 r. odbyła się kolejna edycja targów Medica w Dusseldorfie - jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych związanych z branżą medyczną i med-tech, na której Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ponownie zorganizowała stoisko narodowe, tym razem w ramach Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego.

 

Po przerwie spowodowanej pandemią, ponad 46 tysięcy odwiedzających ze 150 krajów świata skorzystało z możliwości osobistego kontaktu z ponad 3,5 tysiącami wystawców, nawiązując wiele intratnych relacji biznesowych z obszaru innowacji w opiece ambulatoryjnej i szpitalnej na każdym etapie ich rozwoju oraz mając szansę przetestowania wielu innowacyjnych produktów na żywo na stoiskach.

 

„Atmosfera w halach targowych była przyjemna i pełna optymizmu; rozmowy z naszymi gośćmi wykazały, że w wielu przypadkach przekroczyliśmy ich oczekiwania. Ludzie wreszcie mogli osobiście nawiązać nowe i zintensyfikować już istniejące kontakty”, mówi Erhard Wienkamp, ​​dyrektor zarządzający Messe Düsseldorf, podsumowując minione dni.

 

Zgodnie z oczekiwaniami, odkrycia uzyskane do tej pory podczas zarządzania pandemią w odniesieniu do wdrażania nowych podejść terapeutycznych i koncepcji opieki były powracającymi tematami w wielu rozmowach na forach i towarzyszących im konferencjach.

 

 

W tegorocznej edycji targów Medica wzięło udział blisko 100 wystawców z Polski oraz bardzo liczna grupa polskich zwiedzających. Na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym promowana była oferta blisko 80 polskich firm, z czego ponad 40 było obecnych na miejscu. Eksperci pracujący na stoisku udzielali informacji wszystkim, którzy szukali współpracy, jak również konkretnych rozwiązań.

 

 

My ze swej strony już teraz zapraszamy do skorzystania z polskiego stoiska, które zorganizujemy na kolejnej edycji targów Medica, w dniach 14 – 17 listopada 2022 r.! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: bpp_med@parp.gov.pl.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Nalewarki

    Rodzaje aplikatorów etykiet dostępnych na rynku Etykieciarki przemysł...
Polska - Toruń 2021-12-05 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

DJ Toruń

DJ na wesele – doskonała zabawa każdego gościa Każdy, kto organizuje wesele, ma na celu...
Polska - Toruń 2021-12-05 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna Toruń

Na początek Dobór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na estetykę...
Polska - Toruń 2021-12-05 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert