Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja online: "Jak wejść na zagraniczne rynki? Z pomocą Enterprise Europe Network!"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Małgorzata Brodzicka | 2021-12-06 11:07:49
enterprise europe network, eksport, kooperacja

9 grudnia 2021 r., podczas konferencji online, dowiecie się jak skorzystać z krajowych i międzynarodowych programów wsparcia dzięki sieci Enterprise Europe Network.

Przedsiębiorstwa z sektora MŚP dzięki sieci Enterprise Europe Network mogą bezpłatnie korzystać z krajowych i międzynarodowych programów wsparcia. Zakres merytoryczny działań realizowanych przez ośrodki Sieci w Polsce to m.in.: umiędzynarodowienie działalności poprzez dostęp do rynków zagranicznych (udział w targach i giełdach kooperacyjnych), transfer nowoczesnych technologii w biznesie, programy akceleracyjne, analizy biznesowe oraz zarządzanie innowacjami.

 

Podczas konferencji zostanie podsumowana dotychczasowa oferta usług świadczonych przez ośrodki Enterprise Europe Network w Polsce w latach 2014-2021. W konferencji udział wezmą przedstawiciele trzech ośrodków Enterprise Europe Network: Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Digital Economy Lab z Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Dodatkowo o swoich doświadczeniach ze współpracy z powyższymi ośrodkami przy usługach kooperacyjnych, audytu oraz doradztwa opowiedzą przedstawiciele firm: AMDG, Rexproduct oraz SOLHOTAIR.

 

Więcej informacji o wydarzeniu, w tym szczegółowy zakres tematyczny i link do transmisji, znajduje się na stronie Enterprise Europe Network.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "POMIESZCZENIA CZYSTE TYPU CLEANROOM"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży Cleanroom – ...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia Zobacz ofertę

Kontenery morskie - budowa domu

Dom z kontenerów morskich – nowoczesne rozwiązanie? Jeszcze do niedawna dom z kontenerów morskic...
Polska - SZCZECIN 2022-02-03 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert