Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVIII konkurs na projekty badawczo-rozwojowe z Izraelem

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Małgorzata Brodzicka | 2022-05-12 14:58:08
izrael, współpraca, b+r, ncbir, konkurs

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) wspólnie z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu (Israel Innovation Authority) realizują kolejną edycję konkursu na projekty badawczo-rozwojowe, ukierunkowane na rozwijanie innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych mających realne perspektywy zastosowań komercyjnych.

Dla kogo?

Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw lub ich grup. Członkami aplikujących grup, oprócz MŚP, moga być również instytucje badawcze. Partnerami polskich wnioskodawców powinni byc partnerzy z Izraela.

Temat konkursu dotyczy wszystkich technologicznych obszarów. Dofinansowanie będzie przeznaczone na wsparcie projektów, które mają na celu wypracowanie innowacyjnych rozwiązań gotowych do praktycznego zastosowania, mających potencjał rynkowy dla Polski, Izraela i Europy.

Na co?

W ramach konkursu można starać sie o dofinansowanie badań przemysłowych i prac rozwojowych, których celem jest wypracowanie innowacyjnych rozwiązań gotowych do praktycznego zastosowania, mających potencjał rynkowy dla Polski, Izraela i Europy.

Jak aplikować?

Wnioski przyjmowane są do 26 czerwca 2022 r., do godz. 12:00. Wszystkie wymagane dokumenty należy przesłać do NCBiR zgodnie z wytycznymi, które znajdziecie na stronie konkursu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kursy i szkolenia osteopatyczne

Organizujemy podyplomowe kursy i szkolenia osteopatyczne, które przeznaczone są tylko dla osteopa...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-05-24 Dodał: Michał Dziurdzik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "POMIESZCZENIA CZYSTE TYPU CLEANROOM"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży Cleanroom – ...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert