Do organizacji spotkań włączyły się liczne ośrodki Enterprise Europe Network, sieci Komisji Europejskiej, do której należy PARP, dzięki czemu w spotkaniach wzięło udział ponad 130 firm z 27 krajów. Odbyły one w sumie ponad 220 spotkań dwustronnych, z czego większość z nich – ponad 180 – miało charakter międzynarodowy.
Najliczniejszą grupę uczestników stanowiły polskie firmy (41). Swoje większe reprezentacje miały też takie kraje jak Turcja, Taiwan, Hiszpania, Rumunia, Włochy, Węgry czy Ukraina.
Dzięki wirtualnemu charakterowi wydarzenia przedsiębiorcy z branży mieli szansę na poznanie nowych partnerów biznesowych z najdalszych zakątków świata. Wirtualny udział w giełdzie pozwolił też zaoszczędzić czas i koszty związane z obecnością na wydarzeniach stacjonarnych, jednocześnie zaś umożliwił spotkania z przedstawicielami podmiotów z takich krajów jak Egipt, Stany Zjednoczone, Chiny, Japonia, Indie , czy Tajwan.
Giełda kooperacyjna Med2Meet 2022 została zorganizowana w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.