Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO programie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sylwia Banaszkiewicz | 2020-03-27 10:04:44
branżowy program promocji, sprzęt medyczny, polskie marki produktowe, bpp, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości, parp, stoiska informacyjno-promocyjne, targi polska, niemcy, usa, zjednoczone emiraty arabskie, zea, turcja

Realizacja programu promocji branży sprzętu medycznego w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Od 2020 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest operatorem Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego. Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję polskiej branży sprzętu medycznego za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych zagranicznych imprezach targowych.

 

Do końca 2022 r. zorganizujemy 7 stoisk w Europie, Azji i w Ameryce Północnej. Pełna lista targów, na których promowany będzie polski sektor sprzętu medycznego, znajduje się w Kalendarzu wydarzeń.

 

Na organizowanych przez nas stoiskach polskie firmy mają możliwość bezpłatnej prezentacji oferty, wyświetlania filmów reklamowych oraz organizacji spotkań z kontrahentami. Ponadto, obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm będących wystawcami na danych targach.

 

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z promocji w ramach Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego zapraszamy do kontaktu pod adresem: bpp_med@parp.gov.pl

 

Dofinansowanie

 

Polskie MŚP z branży sprzętu medycznego mogą ubiegać się o dofinansowanie części kosztów związanych z udziałem w Branżowym Programie Promocji w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” POIR.

W przypadku pytań o szczegóły związane z dofinansowaniem w ramach poddziałania 3.3.3 POIR zachęcamy do kontaktu z Informatorium PARP.

 


 

Branżowy Program Promocji branży sprzętu medycznego jest realizowany w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.